Královská masáž

Tato luxusní masáž je určena všem, kteří jsou tělesně a duševně unavení nebo si chtějí dopřát nevšední zážitek! Masáž vede k hluboké relaxaci s maximálním uvolněním, využívá se při ní pomalých masážních hmatů. Během masáže dochází k aktivaci energetických drah a uvolnění všech svalů, čímž se navodí mimořádně silný smyslový zážitek. Dochází k navození hluboké relaxace a odstranění veškerého svalového napětí

Masáž se provádí ve velmi příjemném prostředí při svíčkách, za zvuku odpočinkové hudby s použitím nejkvalitnějších olejů. Její sílu ještě umocní přítomnost čtyř šikovných rukou na Vašem těle.

Tuto masáž vám hned tak nějaké masážní studio nenabídne. Její unikátnost spočívá v tom, že se jedná o stovky hmatů na vašem těle, které musí umět dvě masérky synchronizovat tak, aby mohl vzniknout jedinečný zážitek.

Kombinovaná technika relaxační, havajské a polynéské masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.


Umění doteku u královské čtyřruční masáže budete vnímat neustále na obou polovinách těla současně. Pocítíte tak vjemy, které žádná dvouruční masáž vyvolat nedokáže. Proto nese tato speciální masáž označení  – královská.