Čokoládové pokušení

Čokoládová masáž je perlou mezi exkluzivními masážemi.

Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.
Dnes již víme, že je to způsobeno tím, že čokoláda obsahuje mnoho látek prospěšných pro lidský organismus.

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin v něm obsažený působí podobně jako kofein, pouze jemněji. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat tvorbu dopaminu v mozku a uvolňovat endorfiny a serotonin známé jako hormony štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu vstřebává tělo přes pokožku vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.
Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělou péči o pokožku, ta bude po aplikaci svěží a hebká, svaly uvolněné a odpočaté. Opojná vůně čokolády je třešničkou na dortu. Vítejte ve světě luxusní péče!

Co vlastně čokoládová relaxace obnáší?

Je to příjemná relaxační procedura, při které okusíte pravé kakaové boby z jižní Ameriky, které nabudí vaše smysly.

Jemný celotělový peeling odstraní odumřelé části pokožky a  jemně stimuluje její prokrvení .

Díky čokoládové masáži a zábalu se do těla vstřebají  vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Masáž má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek a působí proti celulitidě.

Během zábalu si vychutnáte jemnou masáž obličeje, která vyhladí vaše vrásky.

Čokoládová masáž Vám přinese pocit sebevědomí a krásy, zajistí skvělý vzhled Vaší pokožky. Ta bude projasněná a krásná, tělo uvolněné a osvěžené.